Fundacja Tak dla Rodziny zaprasza na warsztaty teatralne

data: 4 czerwca, 2021
 
 
Fundacja Tak dla Rodziny zaprasza na warsztaty teatralne od 08 – 17 czerwca 2021, dedykowane młodzieży szkolnej, uczniom Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Glinojecku, Szkoły Podstawowej im.Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie i Szkoły Podstawowej w Woli Młockiej.
Warsztaty wpisują się w realizację projektu Fundacja Tak dla Rodziny – Przez Wartości do Niepodległości. Już w najbliższy wtorek spotkanie z Panem Dariuszem Kowalskim, aktorem teatralnym i filmowym. Warsztaty zostaną zakończone Konkursem Poezji „Moja Ojczyzna” pod patronatem Burmistrza Glinojecka, Łukasza Kapczyńskiego, a także przedstawieniem pt: „Spotkanie z poezją myśli”. Poprzez realizację warsztatów chcemy podnieść świadomość historyczną na temat ważnych wydarzeń dotyczących odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem jest także zapoznanie z poezję patriotyczną, uwrażliwienie uczestników warsztatów na piękno, bogactwo i przesłanie płynące z poezji.
 
Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017–2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.