Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck

data: 5 marca, 2018

25 lutego 2018 roku w Hali Sportowej w Glinojecku rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn: OSP MALUŻYN, PLEBANIA, WOLNI STRZELCY, OŚCISŁOWO, AUTO – HOL, DZIKIE KOTY, PŁACISZEWO, HARNAŚ TEAM, SZYJKAGO FIRE, GRANI, BLUE BOYS, MDM SKILLA. Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na 3 grupy. Zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc awansowały do półfinałów, gdzie walczyli o wyłonienie najlepszej finałowej trójki.

Wyniki półfinałów:

PLEBANIA – GRANI 4:0

SZYJKAGO FIRE – MDM SKILLA 0:1

AUTO – HOL – HARNAŚ TEAM 1:0

Tym samym prawo gry w finału turnieju wywalczyły drużyny: PLEBANIA, MDM SKILLA oraz AUTO-HOL. Finał rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Oto wyniki finałów:
PLEBANIA – MDM SKILLA 1:2

MDM SKILLA – AUTO – HOL 1:4

AUTO – HOL – PLEBANIA 0:3

W turnieju triumfowała drużyna PLEBANII, drugą lokatę zajął AUTO-HOL, a najniższy stopień podium przypadł drużynie MDM SKILLA. Wszystkie drużyny z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck Pana Łukasza Kapczyńskiego otrzymały dyplomy za udział w turnieju, a najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Ponadto, przyznano wyróżnienia w trzech kategoriach: najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 6 goli został Dawid Czajkowski z drużyny AUTO-HOL, za najlepszego bramkarza uznano Tomasza Śliwińskiego z drużyny MDM SKILLA, a najlepszym piłkarzem Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck został Gabriel Zmorzyński z drużyny PLEBANII. Zawody sędziowali: Marek Mikołajewski, Michał Matuszewski oraz Leszek Chyczewski. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, a kibicom dziękujemy za gorący doping.

[źródło: UMiG]