Moja Rodzina w TVP

data: Maj 6, 2017

Moja Rodzina to pochodzący z Glinojecka zespół, który koncertuje w składzie: Aldona i Artur – rodzice oraz ich dzieci Antonina, Gabriel, Szymon, Mikołaj i Jeremiasz Wiśniewscy. Muzykująca rodzina została zaproszona przez dziennikarkę Elżbietę Ruman do nagrania materiału do programu My, wy, oni, w którym poruszane są tematy dotyczące życia współczesnych ludzi ze szczególnym uwzględnieniem problemów rodziny. Część nagrań była realizowana 4 maja w MGOK w Glinojecku oraz w domu rodzinnym Artura Wiśniewskiego. Rodzinę czeka jeszcze druga część nagrań ze współprowadzącą program Małgorzatą Kożuchowską.

Emisję programu przewidziano na koniec maja 2017 roku.

1 Comment

  1. Mieszkanka

    7 maja 2017 at 16:20

    Kampania wyborcza już rozpoczęta przez Pana Artura Wiśniewskiego? Pojawił się na facebooku, coraz częściej występuje w Glinojecku, a teraz jeszcze telewizja. Chce zostać burmistrzem Glinojecka?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>