Moja Rodzina w TVP

data: 6 maja, 2017

Moja Rodzina to pochodzący z Glinojecka zespół, który koncertuje w składzie: Aldona i Artur – rodzice oraz ich dzieci Antonina, Gabriel, Szymon, Mikołaj i Jeremiasz Wiśniewscy. Muzykująca rodzina została zaproszona przez dziennikarkę Elżbietę Ruman do nagrania materiału do programu My, wy, oni, w którym poruszane są tematy dotyczące życia współczesnych ludzi ze szczególnym uwzględnieniem problemów rodziny. Część nagrań była realizowana 4 maja w MGOK w Glinojecku oraz w domu rodzinnym Artura Wiśniewskiego. Rodzinę czeka jeszcze druga część nagrań ze współprowadzącą program Małgorzatą Kożuchowską.

Emisję programu przewidziano na koniec maja 2017 roku.

2 Comments

  1. Mieszkanka

    7 maja 2017 at 16:20

    Kampania wyborcza już rozpoczęta przez Pana Artura Wiśniewskiego? Pojawił się na facebooku, coraz częściej występuje w Glinojecku, a teraz jeszcze telewizja. Chce zostać burmistrzem Glinojecka?

  2. Mieszkanka

    25 maja 2017 at 22:26

    I dobrze będę na niego glosowac. Chociaż ma cel i do niego darzy. Poza tym daje przykład uczciwego i zgodnego życia rodzinnego. Taki przewodnik i reprezentant gminy jest u nas potrzebny a nie tak jak poprzednik który ani prywatnie się nie spisał ani dla gminy nic szczególnego nie robił. Potrafił tylko liczyć swoje aktywa i to nie uczciwie. Także Panie Arturze popieram i trzymam kciuki. Dobry z Pana człowiek a my w Glinojeck potrzebujemy uczciwości a wiem ze z Pana strony to naturalne.