Dzień Dziecka 2018

data: Maj 23, 2018

Jak co roku w Gminie Glinojeck obchodzony jest Gminny Dzień Dziecka. W tym roku są to aż 3 różne inicjatywy(!), które odbędą się 1 i 2 czerwca.

1 czerwca  na placu przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Glinojecku odbędzie się impreza plenerowa pod nazwą „RODZINNY DZIEŃ DZIECKA”. Organizatorem jest Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Glinojecku i Grupą Motocyklową FREEWIND Glinojeck. W godzinach od 16.00 do 19.00 najmłodsi będą mogli skorzystać z urządzeń pompowanych, obejrzą pokaz aikido oraz będą mogli odbyć trening w ramach tego pokazu. Dodatkową atrakcją będą pokazy ratownictwa technicznego oraz moto kącik z kiełbaskami. Szykowane są również inne niespodzianki, które całe rodziny poznają na miejscu w dniu pikniku.

rodzinny dzieńdziecka

2 czerwca mieszkańców Gminy Glinojeck czekają dwa wydarzenia. Pierwsze z nich to odbywający się pierwszy raz Wędkarski Dzień Dziecka, którego organizatorem jest Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Glinojecku. Dzieci do lat 12 wraz z opiekunami będą rywalizować na zamkniętym akwenie w zawodach spławikowych. Wcześniej jednak bo już 17 maja w czwartek w Sali M-GOK w Glinojecku o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie informacyjne i krótkie szkolenie dla dzieci chcących wziąć udział w zawodach. Najmłodsi biorący udział w Wędkarskim Dniu Dziecka otrzymają upominki. Uczestnikom oraz opiekunom organizatorzy zapewniają posiłek z grilla, napoje oraz słodycze.

wedkarski dzień dziecka

2 czerwca  w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Glinojecku odbędzie się turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej „OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Polski Związek Taneczny wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Glinojecku. Turniej rozpocznie się o godz. 15.00.

ogolnopolski turniej tanca towrzyskiego

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>