III Przegląd twórczości artystycznej klubów seniora

data: 28 listopada, 2022

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Glinojecku 25.11.2022 odbył się III Przegląd Twórczości Artystycznej Klubów Seniora i Kół Gospodyń Wiejskich. Współorganizatorami imprezy byli: Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej oraz Fundacja Edukacyjno-Sportowa reGeneracja.

Jury w składzie: Magdalena Witowska oraz Katarzyna Szmit oceniało uczestników w dwóch kategoriach: rękodzieło oraz prezentacje sceniczne.

Uczestnikami Przeglądu byli: Klub Senior + z Dzbonia, Klub Seniora w Zielonej, Klub Seniora w Gościszce, Klub Seniora w Sarnowie, Klub Seniora w Kuczborku, Stowarzyszenie Seniorów „Irtealte” z Gąsocina, Klub Seniora w Raciążu, Klub Seniora w Śródborzu, Stowarzyszenie Seniorów w Gołotczyźnie, Koło Gospodyń Wiejskich w Dreglinie, Klub Seniora w Glinojecku, Grupa Rękodzielnicza z Glinojecka, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło Glinojeck, Klub Senior+ w Lekowie, Chór Seniorów z Raciąża, Klub Seniora w Gumowie, Klub Seniora „Gorące Serca” z Lipowca Kościelnego, Zespół Ludowy Krasne, Chór Sonata z Gołotczyzny, Kapela Podwórkowa „Elita” z Gołotczyzny, Zespół „Sentima” z Glinojecka, Ewa Mieszkowska, Danuta Wojtasiuk oraz Andrzej Ładowski.

Grad Prix Przeglądu otrzymał Ludowy Zespół Krasne.

Tekst: MGOK Glinojeck